Dashboard Forums Uzmanlaş İş Geliştirme ve Pazarlama Pazarlama stratejisi, piyasada yer edinmek için önemli bir etmen midir?

 • Pazarlama stratejisi, piyasada yer edinmek için önemli bir etmen midir?

 • Şerife

  Member
  30 Nisan 2021 at 13:11

  Günümüzde dişli rakiplerin bulunduğu piyasada, sektöre yeni adım atmış bir marka nasıl ayakta durabilir sizce? “Hiç kimse kim olduğunuzu bilmiyorsa, harika ürünlerin hiçbir önemi kalmaz.” sözü hakkında neler düşünüyorsunuz? hadi gelin pazarlamanın önemini ve şu an piyasada etkili pazarlama stratejisi yürüten markaları tartışalım.

  • This discussion was modified 4 Ay, 3 Hafta önce by  Şerife.
  • This discussion was modified 4 Ay, 3 Hafta önce by  Şerife.
 • Ece

  Member
  30 Nisan 2021 at 19:29

  Bence kesinlikle öyle, bazı inanışlara göre ürün her şeyden önemli. Ancak ürünü nasıl alıcıya ulaştıracağını bilmediğin sürece geri kalan hiç bir adımın önemi kalmıyor.

 • Aslıhan Erkuş

  Member
  17 Haziran 2021 at 02:08

  benim anladığım bir markanız yoksa rakipleriniz de yok demektir. kalite ve vizyonda markanızı ileriye taşımak için reklam en önemli etken ürün harika olabilir onu piyasaya nasıl sürdügümüz önemli onu pazaralarken albenisi olmalı ismini (markayı) yansıtmalı .Harikalar ortaya çıkarabilmek için fantastik beyinlere ihtiyac var. piyasanın dinamiğini değiştiren bunlar olmadıgı zaman ürün muhtesem olsada keşfedenler için saklı bahce olarak kalır fakat ürün kötü olur muhtesem reklamlarda yapılabiliyor işte o zaman da betondan binaların içinde şaşalı bir hayat sürdüğü düşünülsede sefil bir iflas çöküşü gercekleşir.

Log in to reply.

Original Post
0 of 0 Gönderiler June 2018
Now