Kurumsal İnovasyon Platformumuza Katılın!

Kurumları, iş birlikleri gerçekleştirebilecekleri girişimler ile tanıştırıyoruz! Siz de Kurumsal İnovasyon Platformumuza Katılın!
İletişime Geçin

Networke Dahil Olun

Sektörden birçok farklı grubu bir araya getirdiğimiz etkinliklerde, sektördeki en güncel uygulamaları öğrenip kendi sektörünüzün standartlarını belirleyin.

Doğru Girişime Ulaşın

Teknolojik ilgi alanlarınıza uygun olan, stratejik olarak düzenlenmiş, yeni girişimlerden oluşan bir havuza erişim sağlayın.

Yenilikleri Takip Edin

En güncel trendleri sizlerle paylaşarak, aksiyon planı hazırlamanıza yardımcı olacak ve dijital dönüşümün öncülerinden olduğunuzdan emin olacağız.

Size özel yol haritasını belirliyoruz

Sizleri girişim ekosisteminde en doğru yerlerle buluşturarak, kurumsal inovasyonunuzu kolaylaştırıyoruz. Sektördeki yenilikleri sizler için en yakından takip ederek, ekosistemde öncü bir kurum olmanızı sağlıyoruz.
Hadi Tanışalım!

Kurumsal & Girişim İş Birlikleri

Kurumsal inovasyon ortağı olarak girişimlerle birebir görüşme ve çalışma şansı elde edin. Kurumlar için iş birliği potansiyeli olan girişimlerle sizin aranızda köprü görevi kuruyoruz. İş birliği görüşmelerinin temel hedefleri pilot çalışma veya POC fırsatları, kurumsal yatırım veya satın almalardır.

Neden Üretken Akademi?

Üretken Akademi uzman kadrosuyla 10.000+ girişimciye ulaşmıştır ve 30+ kurumsal iş birliği ile kurumların ihtiyaçlarını nokta atışı karşılayacak çözümler geliştirebilecek tecrübeye sahiptir.
Ekosisteme Erişim

Türkiye’deki neredeyse bütün girişim programları, girişim merkezleri ve yatırım fonları iş birliği halinde olan Üretken Akademi, kurumlara girişim ve inovasyon ekosistemine açılan bir kapı niteliğindedir.

Girişim Programları

Her sene birçok girişim programı yürütüyoruz. Programlarımızı iş ortaklarımızın ihtiyaçlarına ve teknolojik ilgi alanlarına göre oluşturuyoruz.

Bilgi Birikimi ve Tecrübe Desteği

Kurumsal inovasyon stratejinize ve ihtiyaçlarınıza göre alanında uzman kişiler tarafından yönetilecek şekilde size özel tasarlanmış çalıştaylar organize edebiliriz.

Sektörün Trendleri

Birlikte çalışarak, başarılı olmanıza yardımcı olabilecek yenilikler hakkında analizler için size birçok farklı sektörden benzersiz öneriler sunuyoruz.

Odaklandığımız Sektörler ve Mevcut Partnerlerimiz

Farklı sektörleri alanında uzman kişilerle beraber keşfedip, sektörel odakta girişim programlarıyla kurum stratejinize yön verebileceğiniz bir yol haritası oluşturuyoruz. Kurumların gelecek planlarına yönelik ihtiyaçları belirliyor ve bu kapsamda girişimci yetiştirme programları yürütüyoruz.
Turizm
Toplum
Güvenlik
Eğitim
Finans
Sağlık

Birlikte neler yapabiliriz?

Üretken Akademi, uçtan uca geliştirdiği çözüm ve süreçler ile kurumların ihtiyaçlarına yönelik birçok ortak çalışma modeli oluşturmuştur.

Ideaton / Hackathon

24/48 saat uzunluğundaki hackathonlarda girişimcilerin, kurumunuzun hedeflerine yönelik çözümler gerçekleştirmelerini sağlayın.

Girişim Buluşmaları

İhtiyaçlarınız doğrultusunda size uygun startupları sizin için bulalım ve onları sizinle buluşturalım.

Girişim Programı

Sektörünüze yönelik ister tohum aşamasında ister hızlandırma aşamasında girişim programları organize edelim.

Kurumsal İnovasyon yolunda sizlerle ortak çalışma gerçekleştirmek istiyoruz!