blog.1.image

“Tarım Teknolojileri
Covid-19”

Covid-19 ile birlikte alınan tedbirler, kimi zaman tarımsal faaliyetleri durma noktasına getirmektedir. Sulama sistemlerine uzaktan erişim, dikey/kentsel tarım, ekin sensörleri, çiftlik hayvanlarına yönelik akıllı araç teknolojileri gibi çözümler Covid-19 ve sonrası için tarım sektöründe meydana gelen kalıcı değişim ve dönüşümün öncüsü niteliğindedir.

Başvur
Icon for Chat-Smile
Mobil Tarım

Mobil tarım; uzaktan gözlemleme, akıllı sulama, nem takibi, meteoroloji hizmeti, çevrimiçi ziraat mühendisi desteği ile ürüne özel danışmanlık gibi alt çözümleri kapsamaktadır.

Icon for Layers
Uzaktan Tarım Teknolojileri

Çiftçilerin evden çıkmadan ekin hakkında nem, su, olgunlaşma gibi hususlarda tarım yönetimini sağlayan her türlü teknolojik alt başlığı kapsamaktadır.

Icon for Settings-1
Paydaşlar Arası Çözümler

Paydaşlar arası iletişimin iyileştirilmesi, satış faaliyetlerinin kolaylaştırılması ve pratikleştirilmesi amacıyla dijital platform gibi çözümlerin sunulmasıdır.

Icon for Display-1
Dijital Asistan Çözümleri

Toprak nem ölçümü, zirai hava tahminleri, çevrimiçi ziraat mühendisi desteğiyle çiftçilerin verimliliğini, karlılığını ve buna bağlı olarak yaşam kalitesinin arttırılması hedeflenmektedir.

Icon for Chat-Smile
Bilinçli Ekin Yönetimi

Devletin ihtiyaca göre belirlediği miktarda, izin verdiği türe uyularak bilinçli ekim yapılması ve depolama yöntemlerinin kullanılması amacıyla geliştirilen teknolojik çözümlerdir.

Icon for Chat-Smile
Çiftçi Eğitimi

Çiftçinin bitkiye özel su, güneş ışığı,ekim zamanı vb. gibi gelişimini etkileyen etmenler hakkında bilgilendirilmesi amacıyla platform, dijital servis ve buna benzer eğitime yönelik teknolojik çözümleridir.

Başvur

Covid-19 etkisiyle meydana gelebilecek olan problemlere ve değişimlere kalıcı ve katma değerli çözümler geliştirmek için sen de aramıza katıl!
Lütfen adınızı giriniz.
Lütfen mail adresinizi giriniz.
Arrow Down
Lütfen Şehrinizi Seçin.
Arrow Down
Lütfen Yaşınızı Belirtin.
Icon