blog.1.image

“Sağlık Teknolojileri
Covid-19”

Tüm dünyada Covid-19 etkisinin sağlık sektöründe meydana getirdiği dönüşüm ile dijital sağlık, mobil sağlık hizmetleri, sağlık sağlayıcıları için araçlar artık eskisinden de çok önem arz ediyor.

Başvur
Icon for Settings-1
Dijital Asistan Çözümleri

Yapay zeka destekli sanal asistanlar ve chatbotların, sağlıkta gerek hastalık tespiti gerekse telesağlık olmak üzere kullanılmasına yönelik tüm dijital çözümleri kapsamaktadır.

Icon for Layers
Mobil Sağlık Çözümleri

Mobil sağlık; uzaktan gözlemleme, telesağlık hizmetleri, tıbbi çevrimiçi destek grupları ve mobil klinikler gibi alt çözümleri kapsamaktadır.

Icon for Display-1
Tanı Teknolojileri

Tanı teknolojileri kapsamında hastalık ve salgınların erken teşhisi, analizi, gözlenmesi ve test aşamasına ilişkin teknoloji tabanlı sağlık çözümleri yer almaktadır.

Icon for Chat-Smile
Koruma ve Önleme Teknolojileri

Hastalık ve salgınların önlenmesi, bireylerin korunması aşamasında hasta izleme platformları, salgın takip sistemleri gibi sağlık hizmetlerinden oluşmaktadır.

Icon for Chat-Smile
Dijital Hastane

Klinik süreçlerin kolaylaştırılması ve düzenlenmesi amacıyla geliştirilen yazılımlar, uzaktan hasta takip sistemleri, bakım ve tedavi araçları gibi hastanelere yönelik dijital çözümlerdir.

Icon for Chat-Smile
Sağlık Çalışanları İçin Araçlar

Sağlık çalışanlarına yönelik Covid-19 ve sonrası sağlık sistemini iyileştirici eğitim platformları, hasta takip sistemleri, hastane ve test koordinasyonu izleme araçları gibi yardımcı çözümleri kapsamaktadır.

Başvur

Covid-19 etkisiyle meydana gelebilecek olan problemlere ve değişimlere kalıcı ve katma değerli çözümler geliştirmek için sen de aramıza katıl!
Lütfen adınızı giriniz.
Lütfen mail adresinizi giriniz.
Arrow Down
Lütfen Şehrinizi Seçin.
Arrow Down
Lütfen Yaşınızı Belirtin.
Icon