blog.1.image

“Geleceğin İş Dünyası
Covid-19”

Covid 19 ile iş dünyası dinamikleri evden, esnek çalışma kavramlarıyla baştan yapılanıyor. Covid-19 dönemi meydana getirilen geçici çözümlerin sonrasında kalıcı olarak geçerli olması planlanıyor.

Başvur
Icon for Settings-1
İnsan Kaynağı Yönetim Çözümleri

İnsan kaynağı yönetim çözümleri kapsamında insan kaynakları süreçlerinin standardizasyonu, yetenek yönetimi, personel maliyeti, iş süreçlerinin verimli yönetimi gibi başlıkları kapsamaktadır.

Icon for Layers
Süreç Optimizasyonu Çözümleri

Robotik süreç otomasyonu teknolojisi kullanarak organizasyonlar için hızlı, tekrarlanabilir ve denetlenebilir süreç otomatikleştirilmesine yönelik çözümlerin sunulmasıdır.

Icon for Display-1
Online Danışmanlık Çözümleri

Bireylerin meslek hayatlarında desteklenmesine ve yönlendirilmesine yönelik çevrimiçi danışmanlık çözümlerinin tamamını kapsamaktadır.

Icon for Chat-Smile
Uzaktan Çalışma Araçları

Sesli ve görüntülü konferans ürünleri, entegrasyon sistemleri, anlık iletişim kanalları, iş yönetim ve planlama platformları ve buna benzer uzaktan çalışmayı destekleyici, iş verimliliğini arttırıcı her türlü teknolojiyi kapsamaktadır.

Icon for Chat-Smile
İstihdam Sağlama

Covid-19 etkisi ile sektörlerde meydana gelebilecek değişiklikler sonrası istihdamı sağlamaya ve arttırmaya yönelik yazılım, entegrasyon ve dijital tabanlı teknolojik çözümlerdir.

Icon for Chat-Smile
Kariyer Yönlendirmesi Çözümleri

Öğrenciler, yeni mezunlar ve kariyerinde yükselmek isteyenler de dahil olmak üzere bireylerin teknolojik çözümler yardımıyla kariyer yolculuklarında desteklenmesi ve yönlendirilmesi hedeflenmektedir.

Icon for Settings-1
Sanayide Kaynak / Yetkinlik Taraması

Covid-19 ve sonrasında sanayide meydana gelebilecek kaynak yetersizliğine ve yetkinliğine ilişkin prolemlerin giderilmesine yönelik teknolojik çözümlerin geliştirilmesidir.

Icon for Chat-Smile
Kobide Dijital Dönüşüm ve E-Ticaret Çözümleri

Küçük ve orta ölçekli işletmelerin dijital dönüşüm süreçlerinin kolaylaştırılması ve e-ticaretin geliştirilmesine ilişkin teknolojik çözümlerin bütünüdür.

Başvur

Covid-19 etkisiyle meydana gelebilecek olan problemlere ve değişimlere kalıcı ve katma değerli çözümler geliştirmek için sen de aramıza katıl!
Lütfen adınızı giriniz.
Lütfen mail adresinizi giriniz.
Arrow Down
Lütfen Şehrinizi Seçin.
Arrow Down
Lütfen Yaşınızı Belirtin.
Icon