blog.1.image

“Eğitim Teknolojileri
Covid-19”

Dünyanın dört bir yanında kurumlar, pandemi sebebiyle eğitimlere zorunlu olarak ara vermek durumunda kaldı. Bu süreçte ise eğitim teknolojileri, uzaktan eğitim ve oyunlaştırma ile eğitim gibi başlıklar öne çıkıyor.

Başvur
Icon for Chat-Smile
Uzaktan Eğitim Çözümleri

Eğitim ve öğretim faaliyetlerinin uzaktan sağlanmasına yönelik çevrimiçi platform, yazılım, dijital araçlar gibi teknolojik çözümlerin sunulmasıdır.

Icon for Display-1
Kendi Kendine Öğrenme Çözümleri

Öğrencilerin interaktif olarak kendi kendilerine öğrenmelerini sağlamaya yönelik geliştirilen dijital çözümlerdir.

Icon for Layers
Öğretmen Çözümleri

Çevrimiçi içerik geliştirme, eğitim ve kaynak paylaşım platformları başta olmak üzere öğretmenlere yönelik teknolojik çözümlerin tamamıdır.

Icon for Settings-1
Oyun Bazlı Eğitim

Kullanıcılara sosyal etkileşimli mekanizmalar ve uygun kontrol seviyesiyle eğlenceli öğrenme sağlamak amacıyla oluşturan oyun bazlı eğitim çözümleridir.

Icon for Chat-Smile
Öğrenciden Öğrenciye Eğitim Çözümleri

Öğrenciler arasında veya mezun-öğrenci arasında çevrimiçi eğitim faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi amacıyla geliştirilen çözümlerin tamamını kapsamaktadır.

Icon for Chat-Smile
Ebeveyn Eğitimi

Özellikle küçük yaş segmentindeki çocukların eğitim ve öğretim hayatlarının desteklenmesi için ebeveynlerin eğitilmesi amacıyla dijital çözümlerin geliştirilmesidir.

Başvur

Covid-19 etkisiyle meydana gelebilecek olan problemlere ve değişimlere kalıcı ve katma değerli çözümler geliştirmek için sen de aramıza katıl!
Lütfen adınızı giriniz.
Lütfen mail adresinizi giriniz.
Arrow Down
Lütfen Şehrinizi Seçin.
Arrow Down
Lütfen Yaşınızı Belirtin.
Icon