blog.1.image

“Dijital Devlet Teknolojileri
Covid-19”

Devletlerin vatandaşlara daha iyi ve verimli hizmet sunmasına yardımcı olan açık veri ve sivil katılım platformları, kolluk yazılımları, bilgisayar görüş tabanlı şehir haritalama, elektronik belge yönetimi teknolojileri gibi birçok çözüm Covid-19 ve sonraki süreçte öne çıkıyor.

Başvur
Icon for Chat-Smile
Akıllı Belediyecilik

Toplu ulaşım, altyapı sistemleri, çevresel izleme faaliyetlerinin, belediye hizmetlerinin arttırılmasına ilişkin teknolojik çözümleri kapsamaktadır.

Icon for Chat-Smile
P2P Bağış ve Paylaşım Platformları

Covid-19 ve sonrasındaki süreçte kullanıcıdan kullanıcıya bağış ve kaynak paylaşımının sağlanmasına yönelik dijital servisler gibi her türlü teknolojik çözümdür.

Icon for Display-1
Pasif Kaynakların Aktifleştirilmesi

Pasif kaynakların probleme yönelik olarak aktif hale getirilmesi amacıyla geliştirilen çözümler olup örnek olarak otellerin geçici süreliğine hastanelere revize edilmesi verilebilir.

Icon for Layers
Vatandaşa Yönelik Teknolojiler

Vatandaşların hayatını düzenleyici ve iyileştirici çözümler olan ihtiyaç paylaşım platformu, gönüllülük uygulamaları gibi teknolojilerdir.

Başvur

Covid-19 etkisiyle meydana gelebilecek olan problemlere ve değişimlere kalıcı ve katma değerli çözümler geliştirmek için sen de aramıza katıl!
Lütfen adınızı giriniz.
Lütfen mail adresinizi giriniz.
Arrow Down
Lütfen Şehrinizi Seçin.
Arrow Down
Lütfen Yaşınızı Belirtin.
Icon